KONTAKT

Besöksadress:
Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD
Postadress:
Ranaverken AB
Box133
534 23 VARA
Tel vxl / E-post:
Tel: 0512-292 00
Fax: 0512-202 05
rana@ranaverken.se
Besöksadress:
Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD
Postadress:
Ranaverken AB
Box133
534 23 VARA
Tel vxl / E-post:
Tel: 0512-292 00
Fax: 0512-202 05
rana@ranaverken.se

KONTAKTPERSONER

Per Fahlgren

 

VD

Tel: +46 512-292 02
per.fahlgren@ranaverken.se

Tore Nilsson

 

Försäljningschef

Tel: +46 512-292 22
tore.nilsson@ranaverken.se

Markus Persson

 

Försäljning & Projektledning

Tel: 0512-292 44
markus.persson@ranaverken.se

Magnus Grahn

 

Försäljning & Projektledning

Tel: 0512-292 37
magnus.grahn@ranaverken.se

Robert Maggegård

 

Säljare Takbalk

Tel: +46 512-292 29
robert.maggegard@ranaverken.se

Birgitta Larsson

 

Kalkyl bygg

Tel: +46 512 292 12
birgitta.larsson@ranaverken.se

Andreas Elofsson

 

Konstruktionschef

Tel: +46 512 292 39
andreas.elofsson@ranaverken.se

Erik Ryttegård

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 26
erik.ryttegard@ranaverken.se

Per Olausson

 

Konstruktör

Tel: 0512-292 23
per.olausson@ranaverken.se

Angelica Berggren

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 04
angelica.berggren@ranaverken.se

Axel Skaar

 

Konstruktör

Tel: 0512-292 42
axel.skaar@ranaverken.se

Andreas Ekdahl

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 14
andreas.ekdahl@ranaverken.se

Matilda Blom

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 25
matilda.blom@ranaverken.se

Ulf Gustafsson

 

Montagechef

Tel: 0512-292 30
ulf.gustafsson@ranaverken.se

JOAKIM BERNTSSON

 

Arbetsledare

Tel: +46 512-292 09
joakim.berntsson@ranaverken.se

Hans Hansson

 

Arbetsledare

Tel: +46 512-292 05
hans.hansson@ranaverken.se

Klas Johansson

 

Inköp

Tel: 0512 292 11
klas.johansson@ranaverken.se

Anne Örtengren

 

Inköp

Tel: +46 512-292 03
anne.ortengren@ranaverken.se

Sven-Erik Karlsson

 

Verkstadschef

Tel: +46 512-292 31
sven-erik.karlsson@ranaverken.se

Fredrik Palm

 

Underhållschef

Tel: +46 512-292 33
fredrik.palm@ranaverken.se

BESÖK OSS

Ranaverken AB
Köpmansgatan 48
534 92 TRÅVAD

KONTAKT

Tel: 0512-292 00 rana@ranaverken.se  

 

RANAVERKEN - STÖRRE ÄN VAD DU TROR

Ranaverken bygger allt från små tillbyggnader till stora byggkomplex. Vi har mer än 50 års erfarenhet och är en av Sveriges största stålbyggare. Det betyder för oss att vi är en kompetent partner som kan ge dig de värdefulla råd och tips som du kan behöva i byggprocessen.