KONTAKT

Post/Besöksadress:
Ranaverken AB
Köpmansgatan 48-49
534 92 TRÅVAD

Tel vxl / E-post:
Tel: 0512-292 00
rana@ranaverken.se

Öppetider Sommar
V.28 – 31 Semesterstängt

Behöver du ha tag på oss under dessa veckor kan du försöka nå oss via våra direktnummer nedan.

KONTAKTPERSONER

Per Fahlgren

 

VD

Tel: +46 512-292 02
per.fahlgren@ranaverken.se

Tore Nilsson

 

Försäljningschef

Tel: +46 512-292 22
tore.nilsson@ranaverken.se

Magnus Grahn

 

Försäljning & Projektledning

Tel: +46 512-292 37
magnus.grahn@ranaverken.se

Robert Maggegård

 

Säljare Takbalk

Tel: +46 512-292 29
robert.maggegard@ranaverken.se

Sofi Gidstedt

 

Säljare Takbalk

Tel: +46 512-292 44
sofi.gidstedt@ranaverken.se

Tomas Bengtsson

 

Säljare

Tel: +46 512 292 38
tomas.bengtsson@ranaverken.se

Birgitta Larsson

 

Kalkyl bygg

Tel: +46 512 292 12
birgitta.larsson@ranaverken.se

Daniel Ljus

.

Konstruktionschef

Tel: +46 512 292 39
daniel.ljus@ranaverken.se

Erik Ryttegård

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 26
erik.ryttegard@ranaverken.se

Andreas Ekdahl

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 14
andreas.ekdahl@ranaverken.se

Angelica Berggren

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 04
angelica.berggren@ranaverken.se

Per Olausson

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 23
per.olausson@ranaverken.se

Sami Masoumzadeh

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 08
sami.masoumzadeh@ranaverken.se

Anton Karlsson

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 10
anton.karlsson@ranaverken.se

Axel Skaar

 

Konstruktör

Tel: +46 512-292 42
axel.skaar@ranaverken.se

Ulf Gustafsson

 

Montagechef

Tel: +46 512-292 30
ulf.gustafsson@ranaverken.se

Ingemar Nilsson

 

Arbetsledare

Tel: +46 512-292 35
ingemar.nilsson@ranaverken.se

Andreas Bäck

 

Arbetsledare

Tel: +46 512-292 05
andreas.back@ranaverken.se

Robin Synnergren

 

Arbetsledare

Tel: +46 512-292 09
robin.synnergren@ranaverken.se

Klas Johansson

 

Inköp

Tel: +46 512 292 11
klas.johansson@ranaverken.se

Anne Örtengren

 

Inköp

Tel: +46 512-292 03
anne.ortengren@ranaverken.se

Fredrik Palm

 

Underhållschef

Tel: +46 512-292 33
fredrik.palm@ranaverken.se

Sven-Erik Karlsson

 

Verkstadschef

Tel: +46 512-292 31
sven-erik.karlsson@ranaverken.se

RANAVERKEN
Ranaverken bygger allt från små tillbyggnader till stora byggkomplex.
Vi har mer än 50 års erfarenhet och är en av Sveriges största stålbyggare. Det betyder för oss att vi är en kompetent partner som kan ge dig de värdefulla råd och tips som du kan behöva i byggprocessen.
BESÖK OSS

Köpmansgatan 48
53492 Tråvad
Tel: 0512-29200
rana@ranaverken.se